Kolacja degustacyjna

ANNA MARIA JOPEK & KROKE


13 grudnia 2023

Z radością zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie. Już 13 grudnia 2023 r. o godzinie 19:00 wystąpią dla Was Anna Maria Jopek oraz zespół Kroke w składzie: Tomasz Kukurba( altówka, wokal), Jerzy Bawoł( akordeon), i Tomasz Lato( kontrabas). Gościnnie na perkusji zagra Sławek Berny!

W cenie biletu, dla wszystkich gości na powitanie i pożegnanie degustacja win “Wine Bar i Sklep Stoccaggio”.

To również doskonała okazja, aby spędzić ten wspaniały wieczór w przepięknych pałacowych wnętrzach, które otwierają się specjalnie dla Was.

Magia fuzji AMJ i Kroke polega na spotkaniu dwóch niezwykłych światów wrażliwości i brzmień. Autorska muzyka artystów przywołuje wpływy wielu kultur, głosy dziejów – odwołując się do tradycyjnej muzyki i przeszłości – posługując się nowatorskimi środkami w kształtowaniu formy i kolorystyki. Styl balansujący na granicy etno, jazzu, muzyki klasycznej, klezmerskiej a nawet elektronicznej jest trudny do jednoznacznej oceny stylistycznej. Obcując z ich muzyką słuchacz zanurza się w nieznaną, szeroka przestrzeń mieniąca się tysiącem barw. Te brzmienia nie raz sprawdzały się jako doskonała muzyka filmowa i teatralna – tak obrazowa, pełna znaczeń a zarazem tak pojemna dla wyobraźni jest jej przestrzeń. Sami muzycy lubią myśleć o sobie jako o improwizatorach, podróżnikach w czasie i przestrzeni. Projekt spotyka dwa niezwykłe głosy naszych czasów – męski i żeński, co dodatkowo dopełnia uniwersalności muzycznego przesłania tej sztuki. W repertuarze pojawią się zarówno utwory Anny Marii Jopek (np. Szepty i łzy, Na dłoni, Zrób co możesz) jak i zespołu Kroke.

Data wydarzenia:
13 grudnia 2023

Miejsce:
Pałac Goetz

Kontakt:
146865600
kontakt@palacgoetz.pl