Przestrzeń wypoczynkowa


Eleganckie wnętrza z zachowanym klimatem przeszłości stwarzają idealne warunki zarówno do odpoczynku jak i do pracy. Połączenie nowoczesności ze stylowymi detalami sprawia, że wnętrza tworzą wyjątkową atmosferę.

Pokoje

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 43 przestronne i komfortowe pokoje pałacowe o standardzie: Standard, Premium, Superior.

W każdym z nich znaleźć można szereg udogodnień gwarantujących udany wypoczynek. Z pałacowych pokoi rozpościera się wspaniały widok na zabytkowy park i ogród w stylu angielskim.

Rezerwacje


Pałac Goetz jest unikatowym obiektem zarówno pod względem architektonicznym, jak również pod względem swojej działalności. Jest miejscem, które idealnie nadaje się do organizacji eleganckich przyjęć, bankietów, prestiżowych konferencji oraz innych pobytów grupowych.

Obecnie nie prowadzimy rezerwacji indywidualnych.

Sale konferencyjne

Pałac posiada pięć eleganckich sal konferencyjno-bankietowych o łącznej powierzchni 450 m².

Każda sala wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający najwyższą jakość prowadzonych konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych.

Stoliki w sali południowej w Pałacu Goetz

Przestrzeń bankietowa

Centrum przestrzeni bankietowej stanowi Hol Główny (zwyczajowo zachowana nazwa „Atrium”), który okalają sale bankietowe ‑ każda połączona zarówno z Atrium, jak i z kolejną salą, co pozwala na swobodne rozmowy uczestników bankietu bez konieczności przekrzykiwania muzyki.

Ze względu na fakt, że projektantami Pałacu Goetzów była znana wiedeńska pracownia architektoniczna, która specjalizowała się w budowaniu teatrów w całej Europie, Atrium posiada doskonałą akustykę, pozwalającą na wydarzenia muzyczne (koncerty, recitale, występy).

Rezerwacje

Zapraszamy do kontaktu

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę
dostosowaną do charakteru wydarzenia i oczekiwań.

Wyślij zapytanie