--

Organizacja spotkań firmowych to zawsze duże wyzwanie. Oferujemy spójne rozwiązania w zakresie kompleksowej realizacji tego typu wydarzeń. Obsługujemy konferencje, imprezy integracyjne, pikniki oraz uroczyste gale wymagające wyjątkowej oprawy do 300 os. Zapewniamy pełne wsparcie zarówno na etapie przygotowań jak również podczas samej realizacji.

 

WYDARZENIA ON-LINE

Oferujemy Państwu organizację wydarzenia w jednej z najbardziej spektakularnych przestrzeni w Polsce, której unikalny charakter doceniło wielu znakomitych reżyserów, scenografów i producentów.

 

Obiekt daje możliwość stworzenia 4 niezależnych studiów, które pozwolą na organizację konferencji, sympozjum, szkolenia dla klientów, webinarium, rozmów rekrutacyjnych, spotkania zarządu oraz koncertu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i kreacyjnych udostępniamy dodatkowe funkcjonalności takie jak zdalne głosowanie, sesje równoległe, strefę partnerską, badanie opinii oraz przeprowadzenie ankiet wśród uczestników w czasie rzeczywistym.

 

Nasz obiekt to idealne miejsce na organizację wydarzenia zarówno w formule online jak również hybrydowego z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. W jednym miejscu w komfortowej lokalizacji, w otoczeniu 15 ha zabytkowego parku, na ponad 2000 m2 powierzchni uzyskają Państwo dostęp do wszystkich usług hotelowych, parkingu, pokoi i cateringu. Zapraszamy

Zapewniamy pełne wsparcie zarówno na etapie przygotowań jak również podczas samej realizacji.

Zapytaj

o ofertę

INFORMACJA I REZERWACJA
E: kontakt@palacgoetz.pl
M: +48 535 534 035
T: +48 14 6865600