--

Oferujemy spójne rozwiązania w zakresie kompleksowej organizacji konferencji, bankietów oraz imprez integracyjnych. Zapewniamy pełne wsparcie zarówno na etapie przygotowań jak również podczas samej realizacji.

 

WYDARZENIA ON-LINE

Oferujemy Państwu organizację wydarzenia w jednej z najbardziej spektakularnych przestrzeni w Polsce, której unikalny charakter doceniło wielu znakomitych reżyserów, scenografów i producentów.

 

Obiekt daje możliwość stworzenia 4 niezależnych studiów, które pozwolą na organizację konferencji, sympozjum, szkolenia dla klientów, webinarium, rozmów rekrutacyjnych, spotkania zarządu oraz koncertu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i kreacyjnych udostępniamy dodatkowe funkcjonalności takie jak zdalne głosowanie, sesje równoległe, strefę partnerską, badanie opinii oraz przeprowadzenie ankiet wśród uczestników w czasie rzeczywistym.

 

Nasz obiekt to idealne miejsce na organizację wydarzenia zarówno w formule online jak również hybrydowego z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. W jednym miejscu w komfortowej lokalizacji, w otoczeniu 15 ha zabytkowego parku, na ponad 2000 m2 powierzchni uzyskają Państwo dostęp do wszystkich usług hotelowych, parkingu, pokoi i cateringu. Zapraszamy

Zapewniamy pełne wsparcie zarówno na etapie przygotowań jak również podczas samej realizacji.

Zapytaj

o ofertę

INFORMACJA I REZERWACJA
E: kontakt@palacgoetz.pl