W dniu 22 listopada 2019 (piątek) zapraszamy Państwa na wieczór pełen kulinarnych doznań. Pięciu wybitnych szefów kuchni. 7 wyjątkowych dań inspirowanych małopolskimi produktami regionalnymi. Doskonałe wino. Muzyka na żywo. Wspaniała uczta dla duszy i ciała. Zaczynamy o godz. 19.00. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Serdecznie zapraszamy.

 

Cena biletu: 295 zł

Paweł Kras

Szef kuchni Pałacu Goetz swoją pasję do gotowania szlifował od najmłodszych lat w wielu znakomitych krakowskich restauracjach pod okiem uznanych szefów kuchni. Jego potrawy stanowią finezyjne połączenie niezapomnianego smaku z zaskakującym wyglądem. Paweł jest zwycięzcą prestiżowego Konkursu Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej L’art de la cusine Martell. Umiejętnie łączy tradycyjną kuchnię z nowoczesnymi metodami gotowania, dzięki czemu nawet najprostsze dania stają się wyjątkowe.

Witold Iwański

Ambasador marki Gaggenau i Szef Roku 2018 Gault&Millau. Jeden z najbardziej znanych polskich szefów kuchni. W 2013 wraz z zespołem restauracji Aruana wygrał prestiżowy konkurs Wine & Food Noble Night – w każdej kategorii. W 2014 odznaczony tytułem „Młody Talent” przez przewodnik Gault&Millau Polska. Pracował w najlepszych restauracjach, m.in. dwugwiazdkowej Franzen w Szktokholmie i dwugwiazdkowej Maaemo w Oslo.

Łukasz Cichy

Kunsztu kulinarnego uczył się pod okiem najbardziej znanych i cenionych polskich Szefów Kuchni: Adama Chrząstowskiego, Andrzeja Polana i Roberta Sowy. Dziś sam jest szefem kuchni renomowanej krakowskiej restauracji Biała Róża. Niezwykłe połączenie pasji i miłości do gotowania oraz wiedzy, doświadczenia i skromności w jednej osobie. Jest prawdziwym poszukiwaczem smaków, łowcą aromatów, odkrywającym dawne receptury oraz finalistą polskich i zagranicznych konkursów kulinarnych. Jego dużym osiągnięciem jest I miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej L’art de la cusine Martell 2012 i nominacja do Kulinarnego Pucharu Polski. Dwa lata temu Gault&Millau Polska nominował go tytułu Młody Talent, a rok wcześniej uznany został za Szefa jutra regionu Małopolska. Podkarpacie. Bieszczady i Górny Śląsk.

Paweł Kras

Wszystko zaczęło się od programów kulinarnych Karola Okrasy. Paweł jest szefem kuchni w restauracji „Bottiglieria 1881” na krakowskim Kazimierzu, wyróżnionej w przewodniku Michelin. Jak sam mówi to jego drugi dom. Istotne są dla niego świadomość i wiedza dotyczące składników i produktów, których na co dzień używa. Sam zbiera i przerabia, a później podaje swoim gościom różne skarby natury, m.in. czarny bez czy pędy sosny. Wdzięcznym dla niego produktem jest natka pietruszki, pieczarki i gęsie żołądki. Zbieżność imienia i nazwiska z szefem kuchni Pałacu Goetz jest przypadkowa, mimo, że panowie znają się i współpracują od wielu lat.

Marcin Sołtys

Jest laureatem Złotego Ślimaka Slow Food Polska oraz wielu ogólnopolskich konkursów kulinarnych. Odbył również szkolenie w Instytucie Paul'a Bocuse'a w Lyonie. Gotował między innymi dla prezydentów Polski, Niemiec, Bułgarii oraz USA. W 2019 roku uzyskał nominację na Szefa Kuchni Tradycyjnej Gault&Millau. Jest szefem restauracji Filipa18 | FOOD | WINE | ART w Krakowie.

Partnerzy

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny +48 14 686 56 05 lub mailowy kontakt@palacgoetz.pl.